Záruka

Záruka

Prémiová záruka Kodak

Stejně jako nám záleží na každém jednotlivém příběhu, který chcete zaznamenat a zachovat, je pro nás důležitá i Vaše spokojenost s produkty značky Kodak, se kterými, jak pevně věříme, budete dlouholetými spojenci každý den.

Z vlastních zkušeností víme, že když se něco porouchá, nechceme nikam jezdit a ukazovat nebo vysvětlovat důvody reklamace. Chceme mít své zařízení zpět co nejdříve a pokračovat dál. Proto každý náš produkt Kodak Pixpro obsahuje službu Prémiové záruky, s níž si s případnou reklamací nemusíte dělat žádné starosti.

Službou, kterou může využít každý majitel produktů Kodak Pixpro, Vám dáváme možnost bezstarostně předat výrobek k reklamaci, až se to bude nejvíce hodit Vám. Žádné cestování k nejbližšímu prodejci, žádné čekání ve frontě a žádné vysvětlování. Stačí, když vyplníte krátký formulář z odkazu níže, který nám zašlete. Spojíme se s Vámi a bezplatně vyzvedneme produkt přímo u Vás doma, v kanceláři nebo kde si řeknete a po odstranění závady zajistíme i jeho opětovné doručení zpět do Vašich rukou. To vše v nejkratším možném čase, abyste mohli co nejdříve zařízení zase používat.

Vyplnit reklamaci
Více informací - cookies